TomDorix

Nasza firma prowadzi sprzedaż od roku 2011, mamy duże doświadczenie w sprzedaży zabawek. Na początku zaczynaliśmy od sprzedaży bezpośredniej, rozwinęło się to do sprzedaży internetowej na portalach sprzedażowych aż do założenia naszego sklepu internetowego tomdorix.pl. Jesteśmy firmą rodzinną prowadzimy wszytko razem od początku, zamawiamy, wystawiamy produkty i pakujemy paczki, cieszymy się z każdej transakcji – za którą serdecznie dziękujemy. 

Jednocześnie zapewniamy usługę pompowania balonów helem oraz tworzenia kompozycji balonowych. Każde zamówienie traktujemy indywidulanie i staramy się o zadowolenia klienta. Świadczymy usługi na terenie Gorzówa Wielkpolskiego i okolic ale również je wysyłamy.

Nasz asortyment stale się poszerza – na stronie cyklicznie pojawiają się nowe, nietuzinkowe produkty, na które z pewnością warto zwrócić uwagę. Jesteśmy przekonani, że przygotowany asortyment nieraz Cię mile zaskoczy i sprawi, że będziesz zaglądał do nas regularnie. Wśród naszej oferty znajdziesz tylko i wyłącznie produkty wiodących producentów i importerów.

Dzięki zabawie każde dziecko zdobywa nowe doświadczenia oraz uczy się poznawać świat, i rozwijać się intelektualnie i manualnie. Wierzymy, że właściwie dobrane zabawki mogą pomóc dziecku poznać i zrozumieć otaczający go świat. Pomagamy rodzicom wspólnie z dzieckiem wygodnie usiąść na kanapie i dać się wciągnąć w świat interaktywnych zabawek jakie może zaoferować nam sklep internetowy z zabawkami.

X