TomDorix

Balony z Helem
Gorzów Wlkp. i Okolice

W swojej ofercie posiadamy m.in. balony urodzinowe, na ślub, bajkowe postacie,cyfry (wysokość 1m), BALONY LEDOWE (świecące) różne wzory kolory i wielkości. Stosujemy oryginalny żel do balonów, dzięki któremu każdy balon gumowy czy lateksowy lata ok. 7 dni.

Balony z helem doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach. Możesz nimi urozmaicić na przykład urodziny, rocznice, ślub, wesele, festyn, narodziny dziecka uroczystość z okazji nowego domu itp. Balony nadają się zarówno do dekoracji jak i do wypuszczenia do nieba. Balony wiązane są cienką, estetyczną wstążką w wybranym kolorze.

Możliwy jest dowóz balonów w obrębie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic po wcześniejszej wpłacie zaliczki pod wskazany adres lub umówione miejsce. W przypadku wysyłki balonów kurierem wymaga to uprzedniego umówienia się i uzgodnienia kosztów dostawy, która zależy od ilości balonów i gabarytu paczki. Każde zamówienie rozpatrujemy od dzielnie i osobno ustalamy cenę, rodzaj balonów oraz sposób dostawy. Telefon kontaktowy: 691 143 053

Galeria zdjęć

pompowanie-balonow-helem-003
pompowanie-balonow-helem-006
pompowanie-balonow-helem-001
pompowanie-balonow-helem-002
pompowanie-balonow-helem-004
pompowanie-balonow-helem-007
X